Jste vytížený podnikatel...

Jste vytížený podnikatel
nebo top manažer?

Obtěžuje Vás každodenní rutinní agenda a nemáte ji na koho delegovat? Rádi se o vše postaráme tak, abyste se mohli soustředit na hlavní předmět činnosti Vaší společnosti.

Co získáte? Okamžitě můžete využívat asistentku s flexibilní pracovní dobou, a to bez nutnosti organizace výběrového řízení. Naše kvalita je zaručena. Navíc ušetříte finanční náklady, protože budete platit jen za skutečně odvedenou práci a čas, který pro Vás odvedeme.

Administrativa...

Administrativa
& správa kanceláře

Čas je nejdůležitějším zdrojem každého manažera. Moderní technologie nám umožňují vyřizovat podstatnou část administrativy kdekoli a kdykoli. Ale proč se tím zatěžovat, když si můžete dovolit pohodlí kancelářského zázemí s námi? Obstaráme vaši každodenní nutnou agendu a vy tak delegované záležitosti nebudete muset nosit v hlavě ani v diáři.

Zajímá Vás přehled poskytovaných služeb?

Cestovní asistence...

Cestovní asistence

Pokud často cestujete, dobře víte, že je s tím spojená celá řada rutinních činností, které zabírají mnoho času a energie. V byznysu se mění situace často z minuty na minutu a přesun zahraniční cesty se může snadno stát stresujícím okamžikem. Ale nemusí - stačí se spolehnout na nás a my zajistíme vše potřebné: od cestovních dokumentů, přes letenky, až po rezervaci hotelů a dalších služeb.

Zajímá Vás přehled poskytovaných služeb?

Organizace...

Organizace
společenských setkání

Potřebujete zorganizovat pracovní setkání nebo třeba konferenci? I tuto starost můžete přenechat na nás. Zvládáme celý proces: od plánování a výběru místa, až po péči o hosty či delegáty. Vám zbývá jen jediné - využít dané příležitosti co nejlépe pro Vaše podnikání.

Zajímá Vás přehled poskytovaných služeb?

Asistence pro cizí...

Asistence pro cizí
státní příslušníky

Pro podnikatele a manažery, kteří přijíždí do České republiky, dokážeme zajistit vše související s přesunem - od nutné administrativy přes pomoc při hledání adekvátního místa k bydlení, až po stěhování a zabydlení. Tyto služby zařídíme pro Vás nebo pro Vašeho obchodního partnera či kolegu. 

Zajímá Vás přehled poskytovaných služeb?

ikony kontakty

. | . +420 773 777 774

poslední článek před zápatím - společný pro všechny stránky